Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, PVC, Ceramic |
| Voice assistant built-in | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Total Harmonic Distortion | THD@1kHz≤0.6%, THD@1kHz ≤ 0.6% |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 13Ω |
| Frequency Response Range | -Hz, 20-22kHz |
| Sensitivity | 104±1dB, 104 ± 1dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, For Outdoor, For Office, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null, XENNS |
| Impedance | 13Ω |
| Detachable Cable Connector | 0.78 2-Pin |
| Interface Type | Dual-purpose cable (includes 3.5mm single-ended and 4.4mm balanced) |
| Earphone Structure | 2DD + 6BA |
Instock
There are no reviews yet.