Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 8Ω |
| Line Length | 1.3m |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | air basics |
Instock
There are no reviews yet.