Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 3mW |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | Neodymium |
| Total Harmonic Distortion | 3% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Detachable Audio Cable |
| With Microphone | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 32Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 5 – 40000Hz |
| Sensitivity | 110dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WGZBLON, KINERA |
Instock
There are no reviews yet.