Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Package List | User Manual |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Plug Type | L Bending |
| Function | For Internet Bar |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KINERA |
| frequency response range | 20 – 40000Hz |
Instock
There are no reviews yet.