Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Weight[g] | 52 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | Charging case |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, Common Headphone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HAOMAI |
| Feature | Noise reduction, breathing light, ong battery life, call function, voice control, music support, esports low latency |
| Bluetooth protocol | 5.3 |
| Transmission range | 10 meters |
| Binaural | Two-sided stereo |
Instock
There are no reviews yet.