Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | No |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Communication | Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MIJIA |
| capacity | 500GB/2TB/4TB/6TB/16TB/26TB/30TB |
| color | red black blue gold sliver |
| speed | about 450-500m/s |
Instock
There are no reviews yet.