Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Weight[g] | 25 |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Driver Diameter | 14mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Resistance | 32Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 200 – 2000Hz |
| Sensitivity | 106dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, for Hunting & Shooting, HiFi Headphone, Sport, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Game Falcon |
| Feature 1 | for Galaxy S24 S23 S22 S21 S20 A53 A54 Flip 5 Fold 4 |
| Feature 2 | For iPhone 15 |
| Feature 3 | For iPad Mini 6 Pro 2018 2020 Air 4 |
| Feature 4 | For OnePlus |
| Feature 5 | For Xiaomi |
| Feature 6 | in-Ear Earphones |
| Feature 7 | headset / earphone / earbuds / headphones |
| Feature 8 | Karaoke earphone |
| Feature 9 | Computer earphone |
Instock
There are no reviews yet.