Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, ABS, Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 500 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 40mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| Is wireless | Yes |
| Resistance | 32Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 86dB |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Office |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, EAC, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ACEFAST |
Instock
There are no reviews yet.