Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | other |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Charging case |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Sensitivity | 42dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CMF BY NOTHING |
| Drive | Custom 12.4mm dynamic |
| Capacity1 | 45 mAh (each bud) |
| Capacity2 | 460 mAh (case) |
| Bluetooth | 5.3 |
Instock
There are no reviews yet.