Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.311 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YOOFAN |
| Range | 15m |
| Waterproof performance | Not supporting waterproofing |
| Battery life | 4-8 hours |
Instock
There are no reviews yet.