Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, PVC, Ceramic |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Resistance | 13Ω |
| Sensitivity | 104 ± 1dBdB |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KINERA |
| Earphone Structure | 2DD + 6BA |
| Impedance | 13Ω |
| Detachable Cable Connector | 0.78 2-Pin |
| Interface Type | Dual-purpose cable (includes 3.5mm single-ended and 4.4mm balanced) |
Instock
There are no reviews yet.