Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, ABS, tpu |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 14 |
| Total Harmonic Distortion | 2% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, 3.5mm Jack Adapter, Detachable Audio Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 4.5Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 200000Hz |
| Sensitivity | 119dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | sound rhyme |
Instock
There are no reviews yet.