Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 12 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Features | With microphone, Detachable Cable |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 24Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 7 – 40000Hz |
| Sensitivity | 111dB |
| Plug Type | L Bending |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CCA |
| type | headphone with microphone |
| type1 | running headphones bass headphones |
| type2 | stereo earphone |
| type3 | In Ear Monitors |
| type4 | Earphones For Android iOS |
Instock
There are no reviews yet.