Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, PVC, Plastic, Leather, Silica GEL |
| Battery Capacity[mAh] | 800 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Charging Cable, Detachable Audio Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 108dB |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | siindoo |
Instock
There are no reviews yet.