Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 4 cm |
| Material | Metal, PVC |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 18Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 40000Hz |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | hidizs |
Instock
There are no reviews yet.