Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 320ΩΩ |
| Line Length | 1.2mm |
| Sensitivity | 106dBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FAAEAL |
| Feature 1 | Wired Headphone |
| Feature 2 | Hifi Earphone |
| Feature 3 | Heavy Bass Headset |
| Feature 4 | Stereo Sound Wired Earbud |
| Feature 5 | In-Ear Wired Earphone For Smartphones |
| Feature 6 | Earbuds For Huawei Xiaomi Samsung |
| Feature 7 | Music In-Ear Headphone Headset For MP3 |
| Feature 8 | With Mic OR NO Mic |
Instock
There are no reviews yet.