Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Charging Method | Charging case |
| Package List | User Manual, 3.5mm Jack Adapter |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SHIMANG |
| Feature 1 | Feaulle |
| Feature 2 | Feaulle Lian |
| Feature 3 | LIAN Wired Earphones |
| Feature 4 | In-Ear Earbuds |
| Feature 5 | HIFI Ergonomic Headset |
| Feature 6 | 3D Enhance E-Sports Gaming Earphones |
| Feature 7 | Phone PC Gamer Accessory |
| Feature 8 | In-Ear Earphones |
| Feature 9 | In-Ear Headset |
| Feature 10 | In-Ear Gaming Earphones |
| Feature 11 | Ergonomic Earphones |
| Feature 12 | Ergonomic Earbuds |
| Feature 13 | Gaming Earphones |
| Feature 14 | E-Sports Earphones |
| Feature 15 | HIFI Earphones |
Instock
There are no reviews yet.