Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Battery Capacity[mAh] | 1000 |
| Category | Earphones & Headphones |
| Driver Diameter | 0mm |
| Total Harmonic Distortion | 0% |
| Features | With microphone |
| Frequency Response Range | – |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Headphone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ERIKOLE |
Instock
There are no reviews yet.