Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 7 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| Codecs | None |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 39ΩΩ |
| Line Length | 1.2m±3cmm |
| Frequency Response Range | 20 – 28000Hz |
| Sensitivity | 112dBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NICEHCK |
| Plug | 4.4mm Balanced and 3.5mm Optional |
| Face Panel | Stabilized Wood |
| Filter | Blue/Red/Black Replaceable |
| Cable Material | OCC and Silver Plated Mixed |
| Shell Material | PC |
| Sound Style | 3 Kinds of Sound Styles |
Instock
There are no reviews yet.