Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | qeedns |
Instock
There are no reviews yet.