Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Weight[g] | 37 |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 96mW |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 13.5mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Resistance | 25ΩΩ |
| Plug Type | Line Type |
| Function | HiFi Headphone, Monitor Headphone, for Video Game, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kankeirr |
Instock
There are no reviews yet.