Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Lanzhi Rhine |
Instock
There are no reviews yet.