Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 3 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 32ΩΩ |
| Line Length | 1.2mm |
| Sensitivity | 106dBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Mobile Phone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FENGRU |
| Model number | LCK1298 |
Instock
There are no reviews yet.