Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 8 cm |
| Material | Metal, ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Package List | Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | With microphone, Detachable Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 30Ω |
| Line Length | 1.25m |
| Frequency Response Range | 10 – 40000Hz |
| Sensitivity | 103±3dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KZ |
Instock
There are no reviews yet.