Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 13 cm |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 23Ω |
| Frequency Response Range | 10 – 50000Hz |
| Sensitivity | 114dB |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SIMGOT |
| Simgot Model | EA2000 |
Instock
There are no reviews yet.