Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Codecs | None |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 40ΩΩ |
| Line Length | 1.2mm |
| Sensitivity | 105dBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Mobile Phone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | OSTRY |
| Model Number | KC08T |
Instock
There are no reviews yet.