Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Kids' Headphones, For Outdoor, For Study |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Lightning |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | qeedns |
Instock
There are no reviews yet.