Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | No |
| Resistance | 27Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 114dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TRN |
Instock
There are no reviews yet.