Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 8 cm |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 1 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 13mm |
| Total Harmonic Distortion | 3% |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, 3.5mm Jack Adapter, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 46Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 7 – 40000Hz |
| Sensitivity | 110dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | BQEYZ |
Instock
There are no reviews yet.