Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 0mW |
| Charging Method | Charging case |
| Magnet Type | other |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Features | With microphone |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null, KZ |
| type | headphone with microphone |
| type1 | running headphones |
| type2 | stereo earphone |
| type4 | Earphones For Android iOS |
| Charging interface | Type-C |
| Music Styles | pop rock symphony |
Instock
There are no reviews yet.