Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Metal |
| Category | Earphones & Headphones, Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Soft Foam, Soft Foam |
| Package List | Detachable Audio Cable, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable, With microphone, Active Noice Cancelling, With Microphone, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes, Yes |
| Is wireless | No, No |
| Support APP | No, No |
| Support Memory Card | No, No |
| Waterproof | No, No |
| Resistance | 15ΩΩ |
| Line Length | 1.2mm |
| Sensitivity | 101dBdB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Kids' Headphones, For Hearing Aid, HiFi Headphone, For Mobile Phone, Common Headphone, Monitor Headphone, for Video Game, Sport, For Internet Bar |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kankeirr |
Instock
There are no reviews yet.