Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Weight[g] | 0.01 |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 50Ω |
| Line Length | 1.15m |
| Frequency Response Range | 20 – 2000Hz |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Mobile Phone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Kecesic |
Instock
There are no reviews yet.