Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Resistance | 18Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 101dB |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | Headphone |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MOONDROP |
Instock
There are no reviews yet.