Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Material | Silica GEL |
| Voice assistant built-in | YES |
| NFC Technology | YES |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Plug Type | None |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | None |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | brand name |
| Bluetooth | 5.2 |
Instock
There are no reviews yet.