Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Ceramic, Silica GEL |
| Weight[g] | 0.3 |
| Voice assistant built-in | No |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Neodymium |
| Total Harmonic Distortion | 0.05% |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Waterproof | No |
| Resistance | 80Ω |
| Line Length | 1.5m |
| Frequency Response Range | 5 – 35000Hz |
| Sensitivity | 115dB |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KGUSS |
Instock
There are no reviews yet.