Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Package List | Carrying Bag, 3.5mm Jack Adapter, USB Type-C Adapter, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 25Ω |
| Frequency Response Range | 15 – 25000Hz |
| Sensitivity | 116dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yongse |
Instock
There are no reviews yet.