Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Metal, Metal |
| Category | Earphones & Headphones, Earphones & Headphones |
| Bluetooth Version | other, Other |
| Package List | Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable, Charging case, Lightning Adapter, Charging case, Lightning Adapter, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable, Active Noice Cancelling, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | No, No |
| Support Memory Card | No, No |
| Line Length | 1.2m, 1.2m |
| Sensitivity | 112dB, 112dB |
| Plug Type | Line Type, Line Type |
| Function | HiFi Headphone, For Mobile Phone, Common Headphone, Monitor Headphone, for Video Game, Sport, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No, No |
| Volume Control | No, No |
| Control Button | No, No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology, Hybrid Technology |
| Wireless Type | bluetooth, bluetooth |
| Connectors | Type c, Type c |
| Communication | Wired, WIRED |
| Style | In-ear, In-ear |
| Certification | CE, CE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Brand Name | kankeirr, LXDAC, Kinera |
| Model Number | Kinera NORN |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
Instock
There are no reviews yet.