Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Weight[g] | 50 |
| Battery life up to[hours] | 52 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging case, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling, Dual Connection, Google Assistant Support |
| Codecs | LDAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Function | Sport, HiFi Headphone, For Outdoor, For Office, For Study, for Video Game |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | realme |
Instock
There are no reviews yet.