Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Waterproof | No |
| Resistance | 32Ω |
| Frequency Response Range | 10 – 20000Hz |
| Sensitivity | 108dB |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
Instock
There are no reviews yet.