Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Total Harmonic Distortion | 3% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Resistance | 16Ω |
| Frequency Response Range | 10 – 20000Hz |
| Sensitivity | 98dB |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TINHIFI |
| Interface | gold-plated 2pin connector |
| Plug | 3.5mm stainless steel plug |
Instock
There are no reviews yet.