Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Material | Metal, PVC, ABS, Metal, PVC, ABS, Metal, PVC, ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No, No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic, Dynamic |
| Wireless Type | None, None |
| Communication | Wired, Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kankeirr |
| Resistance | 22Ω |
| Frequency Response Range | 10 – 2000Hz |
| Sensitivity | 112dB |
Instock
There are no reviews yet.