Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging case, USB Type-C Adapter |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Redmi |
Instock
There are no reviews yet.