Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MIJIA |
Instock
There are no reviews yet.