Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Charging Method | cable |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Plug Type | None |
| Function | Common Headphone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MIJIA |
Instock
There are no reviews yet.