Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Max Output | 30mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 10mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support |
| Codecs | AAC, sbc, LDAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes, IPX7 |
| Resistance | 32Ω |
| Line Length | 0m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 120dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Outdoor, For Swimming, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SHOUMI |
| Wear way | In-ear |
| Control way | touch key |
| Headphone battery capacity | About 50mAh |
| Charging time | About 0.5-1hours |
| Automatic pairing | Support |
| Music time | About 6-10Hours |
| housewarming | yes |
| business gifts | yes |
| feature1 | Bluetooth V5.0 + Touch Control + LED Display |
| feature2 | HiFi Stereo + Power Bank + Auto Pairing+HD microphone |
| charge method | Charging case charge box |
| feature3 | audifonos bluetooth inalambrico + fone de ouvido |
| feature4 | Game Stereo headset with adaptor for TV |
| function1 | Hifi sound Earbuds for Gamer HD microphone |
| function2 | Playback Control |
| function3 | Business earbuds with bluetooth adaptor for TV |
| function4 | With Microphone Gaming earbuds for TV PC |
| function5 | Game mode /Music mode double earbuds |
| function6 | Apple Siri Support |
| feature6 | Wireless Headphones + Earphones Headphones + Wireless Earphones |
| feature7 | Sports Waterproof Wireless Bluetooth Headphones |
| function9 | professional goming earbuds born for games |
| 00 | Game TWS with wireless adaptor for TV PC |
Instock
There are no reviews yet.