Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EOENKK |
Instock
There are no reviews yet.