Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 5 cm |
| Communication method | Bluetooth-compatible |
| Brand Name | Aubess |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Dimensions | 48x37x33 mm |
| Stall Torque | 1.6 kgf-cm |
| Maximum Movement | 8mm |
| Work Mode | Click. Switch |
| Wireless Protoco | BLE 4.2 |
| Battery Capacity | 500 mAh |
| Charging Port | USB Type-C |
| Working Temperature | -10 ±45℃ |
| Package Included | Fingerbotx1 Tapex1 |
Instock
There are no reviews yet.