Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 3 cm |
| Communication method | zigbee |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | ZBMINIL2 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Model | ZBMINIL2 |
| wireless connection | zigbee 3.0 |
| Dimension | 39.5x32x18.4 mm |
| Casing material | PC V0 |
| lnput | 100-240V 50/60Hz 6A Max |
| Output | 100-240V 50/60Hz 6A Max |
| For 1 | automation kits |
| For 2 | best selling electronics |
| APP | Ewelink |
| Note 1 | No Neutral Wire Required |
| Note 2 | The Zigbee gateway is required |
Instock
There are no reviews yet.