Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bluetooth-compatible Version | 4.2 |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Screen size[mm] | 0.96" |
| Category | Wristbands |
| Style | SPORT |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | Color LCD |
| Band Material | SİLİCA |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | Yes |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Function | Passometer, fitness tracker, Message Reminder, Call Reminder, Heart Rate Tracker |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.