Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 2 cm |
| Communication method | zigbee |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | ZB Bridge-P |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Input | 5V1A |
| Wireless | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Connections | ZigBee 3.0 |
| Working environment | -10°C-40°C |
| Material | 62x62x20mm |
| Support | Dropshipping/wholesale |
| For | best selling electronics |
| For 1 | smart home automation kits |
| For 2 | Switch |
Instock
There are no reviews yet.